Co nabízím

Poskytuji poradenství v oblasti poporodní tematiky týkající se kojení a nejčastějších zdravotních potíží, se kterými se mohou maminky po porodu setkat. V současné době poskytuji individuální poradenství u klientů doma pouze po domluvě. Kontaktovat mne můžete zde přes kontaktní formulář, e-mail, facebook a zastihnout mne můžete i na telefonu (v omezené míře).

Pořádám kurzy vázání dětí do šátku, jsem poradkyně a vedu „šátkovnu“ (z angl. Sling Library, obdoba knihovny) firmy Oscha – můžete si osahavat, prohlédnou vyzkoušet a půjčit vybrané šátky z produkce této skotské firmy. Mohu poradit s výběrem šátku či nosítka, vysvětlit časté dotazy a vyvrátit mnohé mýty týkající se nošení dětí v šátku.

Vedu kurzy kojeneckého a dětského plavání, jejichž obsahem je nejen seznamování dítěte s vodním prostředím, ale i povídání o poporodních problémech buď individuálně (Kurz plavání v domácím prostředí pro děti ve věku 0-6 měsíců) nebo formou podpůrné skupinky pro ženy (Kurzy plavání s dětmi v plaveckém bazénu pro děti ve věku 6 měsíců – 6let). Témata si volí maminky samy, podle preferencí a zájmu.

V neposlední řadě jsem také masérka a mohu poskytnout maminkám úlevu od stresu a bolestí pomocí relaxačních i terapeutických technik jako je např. baňkování nebo kineziotejping. Zastihnout mne můžete od nového roku v Praze v prostorách Relax Studia Troja. Pořádám také Kurz masáží miminek z pohledu čínské medicíny, který je zároveň součástí kurzů plavání.

Mezi mé další aktivity patří i pořádání vzdělávacích kurzů zaměřených na vývoj dětského imunitního systému, reprodukční problémy, mikrobiom a jeho vliv na lidské zdraví, aktuality z vědeckého prostředí. V seminářích pro nastávající maminky se snažím objasnit nejčastější mýty tradující se v české společnosti, které se týkají kojení, výživy dětí a péče o ně. Máte-li zájem o seminář či besedu ve Vašem mateřském centru, neváhejte mne kontaktovat. V současné době mám pro maminky připravena tato témata, která budou do budoucna ještě určitě rozšířena o další problematiku:

  • O lidském těle a vesmírech v nás
  • O imunitním systému a jeho vývoji
  • O kojení a mýtech s ním spojených
  • O složení mateřského mléka a jeho vlivu na dětské zdraví