V současnosti probíhá spolupráce s těmito subjekty:

Relax Studio Troja

Relax studio Troja

Klidné prostředí vhodné pro odpočinek a relaxaci v soukromí. Možnosti využíití privátní sauny pro sebe a své nejbližší.

hrdenosim

Hrdě nosím

Pro všechny kdo nosí hrdě a hlavně s láskou. Výroba hrnků, placek, magnetek, zrcátek, samolepek na auto, klíčenek, triček a dalších produktů s kojícími a nosícími motivy i s motivy na přání.

kudyznudy

Kudy z nudy

Projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu.

crawler

Crawler

Zakázková ruční výroba a eshop s funkčním oblečením z merino vlny a dalších kvalitních materiálů


Firmy, se kterými spolupracuji a jejichž produkty si ode mne můžete objednat a osobně vyzvednout.

P. Jentschura

BIO produkty německé firmy P. Jentschura podporující acidobazickou rovnováhu lidského těla.

Jožánek

Značka Jožánek byla založena v roce 2008 a prvními jejími produkty bylo kojenecké oblečení. Potupem času svůj sortiment rozšiřovala a nyní dodává na český trh mimo dětské oblečení i oblečení pro těhotné, kojící i nosící ženy. Mezi oblíbené kousky patří noční košile, trička, tuniky, legíny, šaty, sukně i bundy.

Harneys & sons

Společnost Harney&sons založil v roce 1983 John Harney. Servírováním svérázných směsí ve svém malém hotelu brzy zjistil, že se zákazníci vrací pro další.Společnost od začátku až do konce využívá pouze svých produktů v oblasti zdrojů, směsí i obalů. Firma se rozrostla z originálních 6 čajů na více než 300 druhů.

Swiss natural

Firma Swiss Natural byla založena v roce 1965 v Torontu a od té doby se stala jednou z největších kanadských společností v oboru. Vyváží více než 400 velmi kvalitních přírodních vitamínů, minerálů a doplňků pod značkou Swiss Natural® do celého světa. Od roku 1993 se doplňky Swiss Natural® dováží i do ČR, kde se především probiotika a brusinky zařadily mezi nejúspěšnější produkty ve svých kategoriích.

Tierra Verde

Česká společnost Tierra Verde je známá především díky své ekologické drogerii na bázi mýdlových ořechů, která je pro svůj rostlinný původ a etickou výrobu vhodná i pro vegany (vyjma žlučového mýdla). Mezi oblíbené produkty patří prací gely, univerzální čističe, gely na mytí nádobí či urychlovač kompostu na zahrádce. Neobsahují chemikálie, chloridy, hliník ani parabeny.

Nobilis Tilia

Výrobky značky Nobilis Tilia jsou Certifikovanou přírodní a BIO kosmetikou. V roce 2007 dala společnost Nobilis Tilia podnět a aktivně se podílí na tvorbě standardů pro českou biokosmetiku. Značka CPK (Certifikovaná přírodní kosmetika) definuje suroviny, které kosmetika smí či nesmí obsahovat. Nadstavbou je pak značka CPK BIO pro kosmetiku s obsahem surovin z ekologického zemědělství.

Oscha slings

Firma Oscha je malá rodinná firma založená v roce 2010 otcem a dcerou, Mikem a Zoe Mastersovými. Ve své dílně poblíž Edinburghu vyrábějí unikátní umělecká nosítka a tkané doplňky s důrazem na mimořádnou kvalitu a etické hodnoty. Jsou první firmou ve Velké Británii, která vyrábí tkané žakárové šátky na nošení dětí.

Šanami

České nosící šátky značky Šanami pyšnící se jak kvalitou, tak příjemnou cenou, jsou u nás na trhu již od roku 2004.

Donkey

Krásná a funkční ergonomická nosítka Donkey na nošení dětí šitá na zakázku jak z látky, tak z šátkoviny. Dostupná ve 4 velikostech: Baby verze, Meziverze, Toddler verze a XL verze.

zemanka

Zemanka

Biopekárna Zemanka je český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů. Byla založena v roce 2006 v malé obci Oříkov u Sedlčan ve Středních Čechách.

error: Content is protected !!