Služby

Poporodní poradenství

Poskytuji poradenství v oblasti poporodní tematiky týkající se kojení a nejčastějších zdravotních potíží, se kterými se mohou maminky po porodu setkat. 

Mimo výše zmíněné nabízím též poradenské služby v oblasti nošení dětí. Mohu poradit s výběrem šátku či nosítka, vysvětlit časté dotazy a vyvrátit mnohé mýty týkající se nošení dětí v šátku. Zároveň je u mne možné zapůjčit si nosící pomůcku a prohlédnou vzorník šátků firmy Šanami, Oscha a Loktushe.

Individuální zdravotní poradenství

Můžete se na mne také obrátit, máte-li dotazy týkající se péče o Vaše tělo a imunitní systém, zdravotní problémy spojené s mikrobiomem a zažívacími potížemi. Dále na mne můžete směrovat i dotazy ohledně autoimunitních stavů a alergií.

Kojenecké plavání (vaničkování)

V mé nabídce je k dispozici také kurz kojeneckého plavání (tzv. vaničkování), jehož obsahem je nejen seznamování dítěte s vodním prostředím, ale i povídání o poporodních problémech. Témata si mohou rodiče zvolit sami nebo spolu můžeme probrat nejčastější otázky spojené s dětským zdravím a poporodními problémy.

vaničkování

Masáže a uvolňující techniky

V neposlední řadě jsem také masérka a mohu poskytnout maminkám úlevu od stresu a bolestí pomocí relaxačních i terapeutických technik jako je např. čínské energetická masáž či baňkování. Zastihnout mne můžete od nového roku v Praze v prostorách Relax Studia Troja.

Kurz masáže kojenců a dětí z pohledu čínské medicíny

Masáže kojenců a malých dětí jsou tradiční praxí v mnoha kulturách po celém světě. Tato tradice se ovšem na západě takřka vytratila, ačkoli existuje řada studií ukazujících, že hmatová stimulace představuje základ pro správný vývoj novorozence a zároveň i prostředek komunikace mezi ním a rodiči. Máte-li zájem proniknout do tajů masáží dětí z pohledu čínské medicíny, pořádám kurz na toto téma ať už ve variantě individuální tak skupinové.

masáže dětí

Vzdělávací kurzy a semináře

Mezi mé další aktivity patří i pořádání vzdělávacích kurzů a seminářů zaměřených na vývoj dětského imunitního systému, reprodukční problémy, mikrobiom a jeho vliv na lidské zdraví, aktuality z vědeckého prostředí. Máte-li zájem o seminář či besedu ve Vašem mateřském centru, neváhejte mne kontaktovat.

error: Content is protected !!