Košík

Služby

Poporodní a Laktační poradenství

Poskytuji poradenství v oblasti poporodní tematiky týkající se kojení a nejčastějších zdravotních potíží, se kterými se mohou maminky po porodu setkat. V současné době poskytuji individuální poradenství v poradně v pražské Troji, poradenství u klientů doma poskytuji dle možností. Kontaktovat mne můžete zde přes kontaktní formulář, e-mailem či na Facebooku. Zastihnout mne můžete i na telefonu, ale preferuji elektronickou a osobní komunikaci.

Laktační poradenství
Šátkovna aneb šátková knihovna

Šátkové poradenství a Šátkovna

Mimo výše zmíněné nabízím též poradenské služby v oblasti nošení dětí. Vedu „šátkovnu“ (z angl. Sling Library, obdoba knihovny) firmy Oscha – můžete si osahat, prohlédnou vyzkoušet a půjčit vybrané šátky z produkce této skotské firmy. Mohu poradit s výběrem šátku či nosítka, vysvětlit časté dotazy a vyvrátit mnohé mýty týkající se nošení dětí v šátku.

Kojenecké plavání (vaničkování)

V mé nabídce je k dispozici také kurz kojeneckého plavání (tzv. vaničkování), jehož obsahem je nejen seznamování dítěte s vodním prostředím, ale i povídání o poporodních problémech. Témata si mohou rodiče zvolit sami nebo spolu můžeme probrat nejčastější otázky spojené s dětským zdravím a poporodními problémy.

Kojenecké plavání (vaničkování)
Klasická relaxační masáž

Masáže a uvolňující techniky

V neposlední řadě jsem také masérka a mohu poskytnout maminkám úlevu od stresu a bolestí pomocí relaxačních i terapeutických technik jako je např. čínské energetická masáž či baňkování. Zastihnout mne můžete od nového roku v Praze v prostorách Relax Studia Troja.

Kurz masáže kojenců a dětí z pohledu čínské medicíny

Masáže kojenců a malých dětí jsou tradiční praxí v mnoha kulturách po celém světě. Tato tradice se ovšem na západě takřka vytratila, ačkoli existuje řada studií ukazujících, že hmatová stimulace představuje základ pro správný vývoj novorozence a zároveň i prostředek komunikace mezi ním a rodiči. Máte-li zájem proniknout do tajů masáží dětí z pohledu čínské medicíny, pořádám kurz na toto téma ať už ve variantě individuální tak skupinové.

Kurz masáží kojenců a dětí z pohledu čínské medicíny

Vzdělávací kurzy a semináře

Mezi mé další aktivity patří i pořádání vzdělávacích kurzů a seminářů zaměřených na vývoj dětského imunitního systému, reprodukční problémy, mikrobiom a jeho vliv na lidské zdraví, aktuality z vědeckého prostředí. Máte-li zájem o seminář či besedu ve Vašem mateřském centru, neváhejte mne kontaktovat.

error: Content is protected !!