Košík

Služby

Poporodní a Laktační poradenství

Poskytuji poradenství v oblasti poporodní tematiky týkající se kojení a nejčastějších zdravotních potíží, se kterými se mohou maminky po porodu setkat. V současné době poskytuji individuální poradenství v poradně v pražské Troji, poradenství u klientů doma poskytuji dle možností. Kontaktovat mne můžete zde přes kontaktní formulář, e-mailem či na Facebooku. Zastihnout mne můžete i na telefonu, ale preferuji elektronickou a osobní komunikaci.

Laktační poradenství
Šátkovna aneb šátková knihovna

Šátkové poradenství a Šátkovna

Mimo výše zmíněné nabízím též poradenské služby v oblasti nošení dětí. Vedu „šátkovnu“ (z angl. Sling Library, obdoba knihovny) firmy Oscha – můžete si osahat, prohlédnou vyzkoušet a půjčit vybrané šátky z produkce této skotské firmy. Mohu poradit s výběrem šátku či nosítka, vysvětlit časté dotazy a vyvrátit mnohé mýty týkající se nošení dětí v šátku.

Kojenecké plavání (vaničkování)

V mé nabídce je k dispozici také kurz kojeneckého plavání (tzv. vaničkování), jehož obsahem je nejen seznamování dítěte s vodním prostředím, ale i povídání o poporodních problémech. Témata si mohou rodiče zvolit sami nebo spolu můžeme probrat nejčastější otázky spojené s dětským zdravím a poporodními problémy.

Kojenecké plavání (vaničkování)
Klasická relaxační masáž

Masáže a uvolňující techniky

V neposlední řadě jsem také masérka a mohu poskytnout maminkám úlevu od stresu a bolestí pomocí relaxačních i terapeutických technik jako je např. čínské energetická masáž či baňkování. Zastihnout mne můžete od nového roku v Praze v prostorách Relax Studia Troja.

Kurz masáže kojenců a dětí z pohledu čínské medicíny

Masáže kojenců a malých dětí jsou tradiční praxí v mnoha kulturách po celém světě. Tato tradice se ovšem na západě takřka vytratila, ačkoli existuje řada studií ukazujících, že hmatová stimulace představuje základ pro správný vývoj novorozence a zároveň i prostředek komunikace mezi ním a rodiči. Máte-li zájem proniknout do tajů masáží dětí z pohledu čínské medicíny, pořádám kurz na toto téma ať už ve variantě individuální tak skupinové.

Kurz masáží kojenců a dětí z pohledu čínské medicíny

Vzdělávací kurzy a semináře

Mezi mé další aktivity patří i pořádání vzdělávacích kurzů a seminářů zaměřených na vývoj dětského imunitního systému, reprodukční problémy, mikrobiom a jeho vliv na lidské zdraví, aktuality z vědeckého prostředí. Máte-li zájem o seminář či besedu ve Vašem mateřském centru, neváhejte mne kontaktovat.

Kontaktní formulář

Před kliknutím na tlačítko Odeslat Vás informuji, že budu zpracovávat Vámi zadané údaje po dobu max. 30 dnů, abych Vás mohla kontaktovat a pomoci vyřešit Váš problém z důvodu Plnění smlouvy a jednání o smlouvě a v souladu s mými Zásadami o ochraně osobních údajů.

X
Kontaktujte mne