Košík

Baňkování a baňková masáž jsou prastarou metodou, jejíž kořeny sahají až do starověku, je skvělým pomocníkem při bolestivých stavech a vnitřních problémech. V minulosti se pro tuto metodu používaly různé předměty, v současnosti mají terapeuti k dispozici baňky skleněné, silikonové či plastové. Princip metody však zůstal zachován – baňky se pod tlakem přisají na kůži a po určité době (5-15 min) se odstraní. Vzniklé podlitiny, které po aplikaci zůstávají na kůži, jsou běžným průvodním jevem baňkování a do několika dní vymizí.

Metoda není vhodná pro děti do 4 let a lidi trpící na krevní a vaskulární poruchy (např. porucha srážlivosti, hemofilie), poruchy jater nebo mají nejasnou zdravotní diagnózou (např. při bolestech neznámého původu). Další kontraindikace viz výše.


Baňkování a baňková masáž jsou vhodné při:

  • bolestech svalů, zad, hlavy, nemocích páteře
  • kloubních obtížích
  • obezitě, celulitidě
  • poruchách spánku
  • prevenci a podpoře imunity

Baňkování za terapeutickým účelem: 1-2x týdně do odeznění problémů, udržovací interval 1x z 3-4 týdny. (Pozn.: další baňkování je prováděno až po vymizení podlitin na kůži po předchozím baňkování.)


Informace o kontraindickacích a indikacích masáží naleznete zde. Pro informace o poskytovaných službách a cenách klikněte zde. Cena masáže zahrnuje:

  • individuální konzultaci před masáží
  • výběr éterického oleje a dle přání klienta a mých možností
  • použité materiály (jednorázové podložky, prostěradla atp.)

Při stornu méně jak 24 hodin před plánovanou masáží, platí klient plnou cenu. Nabízím 10% slevu při koupi permanentky na 5 masáží (tj. jeden terapeutický cyklus). K dispozici jsou též dárkové kupony.

Můžete s sebou vzít i své děti a jejich hlídání – zatímco o Vás budu pečovat, mohou si hrát vedle v místnosti.

Přijímám platební karty.

V případě zájmu mne můžete kontaktovat přes kontaktní formulář.Kontaktní formulář

Před kliknutím na tlačítko Odeslat Vás informuji, že budu zpracovávat Vámi zadané údaje po dobu max. 30 dnů, abych Vás mohla kontaktovat a pomoci vyřešit Váš problém z důvodu Plnění smlouvy a jednání o smlouvě a v souladu s mými Zásadami o ochraně osobních údajů.

X
Kontaktujte mne