Košík

O Šátkovně

Prostřednictvím šátkové knihovny Vám nabízím šanci vyzkoušet různá nosítka a šátky a tím i možnost najít ideální nosící pomůcku pro Vaše potřeby a potřeby Vašeho dítěte. Dále u mne naleznete rady a nápady jak nosit své děti, pečovat o šátky či nosítka a další informace, které Vás ohledně nošení dětí budou zajímat.

Co od Šátkovny očekávat

Tak jako v klasických knihovnách jsou i v šátkovně dvě možnosti:

  • prezenční: šátek či nosítko je k „osahání“ a prozkoumání pouze na místě
  • absenční: šátek či nosítko je možno si vypůjčit na určenou dobu

Chcete-li koupit šátek, který mám v šátkovně k dispozici, a zajímají Vás jeho reálné barvy, příjemnost materiálu a faktická nosnost, můžete se na něj přijít podívat a vyzkoušet si jej v praxi. Pokud je daný šátek určen pro absenční výpůjčku, můžete si jej za níže uvedených podmínek vypůjčit a vyzkoušet, jak by Vám vyhovoval. Rozhodnete-li se jej po vrácení zakoupit (a bude-li na skladě u dodavatele), nebude Vám účtováno žádné půjčovné.

V současné době jsou v šátkovně šátky a nosítko od skotské firmy Oscha, šátky české firmy Šanami, havířské nosítko Donkey (verze baby, mezi a toddler) a americké látkové nostíko Ergobaby Original.

Ceník

3 dny

200
  • 1 den na vrácení navíc

10 dní

350
  • 1 den na vrácení navíc

3 měsíce

650
  • 1 den na vrácení navic

Při překročení výpůjční doby je účtováno za každý další započatý den půjčovné ve výši 80,-. Platba kartou, hotovost nebo platba na účet.

Podmínky výpůjčky a vrácení

Šátky/nosítka si lze vypůjčit pouze osobně v Praze nebo Čelákovicích po předchozí domluvě a proti vratné záloze ve výši ceny půjčovaného šátku/nosítka.

V případě zájmu o vypůjčení šátku/nosítka či rezervaci výpůjčky na určitý termín mne kontaktujte zde.

Složená záloha, snížená o výši půjčovného, Vám bude vrácena při vrácení šátku/nosítka. Pokud si daný šátek/nosítko budete chtít zakoupit a bude dostupné u dodavatele (některé šátky jsou „limitky“ a nejsou již v prodeji), nebude Vám půjčovné účtováno.

Při převzetí šátku/nosítka dostanete návod jak se o něj starat. Před vrácením jej není třeba prát, přiměřené znečištění způsobené doporučeným používáním není problémem, silné nečištění obtížnými a těžko odstranitelnými skvrnami je zpoplatněno smluvním poplatkem 200 Kč. Pokud však bude šátek/nosítko nenávratně poškozeno, zůstává ve Vašem vlastnictví a dostanete doklad o jeho koupi. Toto neplatí pro šátky/nosítka od firmy Oscha, která nespadají do mé osobní kolekce, ale jsou alokovány pouze pro Šátkovnu – v jejich případě si firma Oscha nárokuje rozhodovací právo a bude nutné je kontaktovat a vyčkat na jejich vyjádření v dané věci.

Vzorníky

Vzorník Oscha

Vzorník Šanami

Absenční výpůjčka

V sekci absenční výpůjčky na Vás čekají šátky od firmy Šanami i Oscha, nosítko od firmy Oscha, nosítko Ergobaby original a tři verze nosítka Donkey (baby, mezi, toddler).

Šanami JEANS
(4,5m)

Šanami OŘÍŠEK (5m)

Nosítko Oscha Roses Charlotte Cairis (Toddler)

Oscha Ardmair Tartan (vel.6)

Oscha Zorro Camilla (vel.4)

Oscha Plaid Zen (vel.5)

Prezenční výpůjčka

V prezenční výpůjčce se nalézá řada šátků a doplňky od skotské firmy Oscha. Čekají na Vás Andaluz Verve – šátek (vel. 6) i RS, Loveknot Venus (vel. 6), Dryad Juliet (vel. 5), Shire Arbutus (vel. 5), Galadriel Mallorn (vel. 5), Galadriel Namarie (vel. 3), Šál Sekai Quicksilver, šála Lys Arbutus (horní polovina) a Šálka Ceò Ancients of Gondor Ithildin.

error: Content is protected !!